Negocjuj! Wojciech Woźniczka

Negocjuj! Czyli jak zwyciężać w codziennych sytuacjach to jak się domyślacie nie jest książka o tematyce przyrodniczej. Niemniej jednak chciałam Wam ją gorąco polecić, bo negocjacje dotyczą każdej dziedziny naszego życia, często nawet sobie nie zdajemy sprawy, że możemy prowadzić negocjacje np. w zwykłym sklepie – prościej mówiąc po prostu się targować.

Jakie są główne zalety tej książki? Przede wszystkim autor pisze w przystępny sposób podając liczne przykłady z życia wzięte, dzięki czemu czytelnikowi łatwiej jest przyswoić techniki negocjacji. „Negocjuj!” to książka specjalistyczna, ale nie czyta się jej  jak nudny podręcznik, ale jak dziennik lub pamiętnik. Autor nie stawia się w pozycji negocjacyjnego guru, ale przedstawia swoją historię, w której również zdarzały się negocjacyjne potknięcia.

W czasie lektury najbardziej wbiło mi się w pamięć stwierdzenie, żeby nigdy nie kupować pod wpływem emocji – jest to święta prawda! Gdybym tylko przeczytała tą książkę przed kupnem pierwszego samochodu, z pewnością uniknęłabym ogromnych wydatków z tym związanym i niepotrzebnego stresu..

Zachęcam Was do negocjacji w różnych codziennych sytuacjach, a przygodę z negocjowaniem możecie rozpocząć przy zakupie książki bezpośrednio u autora, naprawdę warto!!!

 

O autorze

Aneta Bywalec
Aneta Bywalec

Z zamiłowania przyrodnik, w życiu szczęśliwa żona i mama. Jeśli masz pytania lub uwagi, napisz do mnie: aneta@bpbywalec.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *