Regulamin konkursu kończącego cykl „Veganuary – miesiąc na diecie roślinnej

  1. Konkurs organizowany jest jako podsumowanie cyklu wpisów „Veganuary – miesiąc na diecie roślinnej. Wyłącznym organizatorem konkursu jest blog Blisko Przyrody.
  2. Nagrodą w konkursie jest jeden egzemplarz książki „Smakoterapia” autorstwa Iwony Zasuwy. Sponsorem nagrody jestem ja – Aneta, autorka bloga Blisko Przyrody.
  3. Konkurs trwa od środy 30 stycznia 2019 roku do środy 6 stycznia 2019 do końca dnia.
  4. Konkurs odbywa się wyłącznie na blogu, a warunkiem przystąpienia do niego jest odpowiedzenie na zadanie konkursowe w komentarzu pod postem z 23 stycznia (Filmy i książki prowegańskie).
  5. Zadanie konkursowe polega na zostawienie w komentarzu pod postem krótkiej recenzji wybranej książki lub filmu, lub dodanie opinii na temat książki lub filmu spoza listy, o pokrewnym temacie co w tytule postu.
  6. Wyniki zostaną podane w komentarzach pod postem dnia 7 lutego 2019 roku, a do zwycięzcy zostanie wysłana wiadomość e-mail z informacją o zwycięstwie.
  7. W związku z powyższym, bezwzględnym warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest podanie adresu e-mail podczas zostawiania komentarza. Adres e-mail nie jest wyświetlany w komentarzach i nie zostanie nikomu udostępniony.
  8. W przypadku gdy zwycięzca nie zgłosi się po nagrodę (nie odpowie na wiadomość e-mail) w terminie do trzech miesięcy po ogłoszeniu wyników, nagroda wędruje do innej osoby, która spełniła warunki konkursu.