fbpx
  1. Konkurs organizowany jest z okazji patronatu nad książką „Ewolucja w miejskiej dżungli” Menno Schilthuizen`a. Wyłącznym organizatorem konkursu jest blog Blisko Przyrody.
  2. Nagrodami w konkursie są cztery egzemplarze książki
    „Ewolucja w miejskiej dżungli”. Sponsorem nagród jest Wydawnictwo Feeria, natomiast za przesyłkę nagród odpowiadam ja – Aneta, autorka bloga Blisko Przyrody.
  3. Konkurs trwa od wtorku 23 kwietnia 2019 roku do czwartku 25 kwietnia 2019 do godziny 18.00.
  4. Konkurs odbywa się wyłącznie na blogu, a warunkiem przystąpienia do niego jest odpowiedzenie na zadanie konkursowe w komentarzu pod postem z 23 kwietnia (Ewolucja w miejskiej dżungli – recenzja + konkurs).
  5. Zadanie konkursowe polega na zostawienie w komentarzu pod postem krótkiej odpowiedzi jaki gatunek rośliny lub zwierzęcia najlepiej przystosował się do życia w polskich miastach.
  6. Wyniki zostaną podane w komentarzach pod postem, a do zwycięzców zostanie wysłana wiadomość e-mail z informacją o wygranej.
  7. W związku z powyższym, bezwzględnym warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest podanie adresu e-mail podczas zostawiania komentarza. Adres e-mail nie jest wyświetlany w komentarzach i nie zostanie nikomu udostępniony. W związku z tym, że to ja odpowiadam, za przesyłkę książkę, Wasze dane nie zostaną nikomu udostępnione.
  8. W przypadku gdy zwycięzca nie zgłosi się po nagrodę (nie odpowie na wiadomość e-mail) w terminie do trzech tygodni po ogłoszeniu wyników, nagroda przepada.