Veganuary – miesiąc na diecie roślinnej

Minął rok, od kiedy przestałam jeść mięso. Zbliża się pierwsza rocznica wykluczenia mleka i nabiału, w związku z tym, chciałam Wam przypomnieć o międzynarodowej akcji „VEGANUARY”. Chodzi o to, że styczeń (JANUARY, od vegan VEGANUARY) jest miesiącem podejmowania postanowień noworocznych. Organizatorzy akcji zachęcają więc, aby na miesiąc wyeliminować produkty odzwierzęce z diety. Ja też Was do tego zachęcam.

Ruszam więc z cyklem wpisów, aby Was do weganizmu/diety roślinnej zachęcić, a przy najmniej odczarować złą aurę, która wokół weganizmu krąży. Co środę będzie ukazywał się nowy wpis. Co będzie tematem cyklu? Odpowiedzi na kilka najbardziej nurtujących ludzi pytań odnośnie diety roślinnej, czy też weganizmu (chociaż trzeba pamiętać, że weganizm to nie tylko dieta, ale też styl życia).

Śledźcie też moje konto na Instagramie – będzie dużo inspiracji i ciekawych źródeł wiedzy o weganizmie i diecie roślinnej.

Zapraszam także na grupę wsparcia na Facebooku, która powstała przy okazji zeszłorocznego wyzwania październikowego: Bez mięsa.

Pod koniec stycznia planuje mały konkurs z nagrodą, więc bądźcie na bieżąco! 😉😊

Odwołuję Was również do wpisów sprzed roku, a tak w ogóle to

GO-VEGAN Veganuary - miesiąc na diecie roślinnej

O autorze

Aneta Bywalec
Aneta Bywalec

Z wykształcenia biolog, z zamiłowania przyrodnik, w życiu szczęśliwa żona i mama. Jeśli masz pytania lub uwagi, napisz do mnie: [email protected]

5 komentarzy

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *