[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Minął rok, od kiedy przestałam jeść mięso. Zbliża się pierwsza rocznica wykluczenia mleka i nabiału, w związku z tym, chciałam Wam przypomnieć o międzynarodowej akcji „VEGANUARY”. Chodzi o to, że styczeń (JANUARY, od vegan VEGANUARY) jest miesiącem podejmowania postanowień noworocznych. Organizatorzy akcji zachęcają więc, aby na miesiąc wyeliminować produkty odzwierzęce z diety. Ja też Was do tego zachęcam.

Ruszam więc z cyklem wpisów, aby Was do weganizmu/diety roślinnej zachęcić, a przy najmniej odczarować złą aurę, która wokół weganizmu krąży. Co środę będzie ukazywał się nowy wpis. Co będzie tematem cyklu? Odpowiedzi na kilka najbardziej nurtujących ludzi pytań odnośnie diety roślinnej, czy też weganizmu (chociaż trzeba pamiętać, że weganizm to nie tylko dieta, ale też styl życia).

Śledźcie też moje konto na Instagramie – będzie dużo inspiracji i ciekawych źródeł wiedzy o weganizmie i diecie roślinnej.

Zapraszam także na grupę wsparcia na Facebooku, która powstała przy okazji zeszłorocznego wyzwania październikowego: Bez mięsa.


Więcej wpisów w kategorii WEGANIZM znajdziesz klikając w poniższą grafikę.


Pomóż małemu Filpkowi choremu na SMA zdobyć środki na lek ratujący życie!


 

5 odpowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.