Czy dieta bezmięsna może być zdrowa?

Jeśli:

Chcesz zadbać o swoje zdrowie

Czujesz empatię do zwierząt i chcesz je chronić

Chcesz przeciwdziałać dewastacji środowiska

I chcesz to osiągnąć rezygnując z mięsa, ale wszyscy wciąż straszą Cię anemią i innymi niedoborami?

Od teraz nie musisz bać się żadnych niedoborów!

W e-booku zawarłam najważniejsze zasady komponowania diety pozbawionej mięsa, tak aby nie martwić się żadnymi niedoborami.

CO ZNAJDZIESZ W E-BOOKU?

Analizę podstawowych składników pokarmowych uznawanych za niedoborowe na diecie bezmięsnej z poradami, jak tych niedoborów uniknąć

Makroskładniki

Mikroskładniki

24 PRZEPISY

W e-booku znajdziesz aż 24 przepisy na proste i szybkie śniadania i pożywne obiady. Z dań obiadowych królują zupy i dania jednogarnkowe.

Zmiana diety z korzyścią dla zdrowia

W październiku 2017 roku przestałam jeść mięso i moje obecne wyniki krwi są dobre jak nigdy dotąd. Dwa miesiące później zrezygnowałam z nabiału i wkrótce potem polepszył się stan mojej cery. Ale największą poprawę zauważyłam w swoim zdrowiu: dawniej co najmniej kilka razy w roku ciężko przechodziłam infekcje górnych dróg oddechowych; teraz infekcja zdarza się raz w roku i zdecydowanie lżej ją przechodzę.
"Nie jem mięsa od 2 lat, myślałam że wiem sporo na temat dostarczania sobie niezbędnych składników odżywczych, a jednak znalazłam tutaj kilka "perełek " również dla siebie. Nie wypróbowałam jeszcze wszystkich przepisów podanych w e-booku, ale zupa krem z marchewki jest moim zdecydowanym faworytem 😀na marginesie dodam, że nie lubiłam dotąd marchewki 😁"
Beata

Dobrze zbilansowana dieta nie jest niedoborowa, ale niesie wiele korzyści zdrowotnych. Jest też dobra dla planety i dobrostanu zwierząt.

Nie koncentruj się tak obsesyjnie na ewentualnych niedoborach, ale skoncentruj na potencjalnych zyskach: zamieniasz cholesterol i tłuszcze nasycone na błonnik
i witaminy. A więc ryzyko chorób cywilizacyjnych na dłuższe i zdrowsze życie!

Poznaj najważniejsze zasady bilansowania diety bezmięsnej i ciesz się pełnią smaku i właściwościami zdrowotnymi płynącymi z diety pełnej roślin!

Skorzystaj z październikowej promocji i kup e-booka za symboliczną kwotę!

39 zł_> 9 zł

Aneta

O mnie

Jestem magistrem biologii, pasjonatką fotografii przyrodniczej  i kolekcjonerką roślin egzotycznych. W październiku 2017 roku postanowiłam przestać jeść mięso. Zrobiłam wyzwanie na Facebooku, założyłam grupę wsparcia i z 60 osób, które wraz ze mną podjęło wyzwanie, obecnie grupę tworzy ponad 3000 osób.