fbpx

Słynna Biologia Villeego, to światowej sławy podręcznik do biologii, absolutny „MUST HAVE IT”! W 2013 roku nakładem wydawnictwa Multico wyszła już IX edycja podręcznika, który jest kontynuacją dzieła pierwszego jej autora, świętej pamięci prof. Claude`a A. Villeego.

Pierwszy raz z tą encyklopedią wiedzy przyrodniczej spotkałam się na studiach i bardzo chciałam ją mieć w swoim księgozbiorze, niestety żal mi było uszczuplać swojego studenckiego budżetu o 200 zł! Postanowiłam jednak, że kiedyś ją sobie kupię. I tak się złożyło, że na ostatnie urodziny dostałam ją od mojego męża w prezencie 🙂 Dla wszystkich zniechęconych wysoką ceną: obecnie zdarzają się fantastyczne obniżki, książkę można kupić już nawet za 119 zł, a często w komplecie z książką dostępne są płyty multimedialne czy różnego rodzaju plansze naukowe.

biologia villeego - specjacja biologia villeego - allele

Co czyni akurat ten podręcznik takim wyjątkowym? Po pierwsze zakres tematyczny. Po drugie ilustracje, tablice, wykresy, plansze i tego typu pomoce dydaktyczne. Podręcznik zawiera też fragmenty z najnowszych badań naukowych i przystępny słownik pojęć biologicznych. A wszystko podane bardzo przystępnym językiem z odpowiednimi do tematu przykładami, także gorąco polecam!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *