fbpx
biologia villeego

Biologia Villeego – biblia biologów

Słynna Biologia Villeego, to światowej sławy podręcznik do biologii, absolutny „MUST HAVE IT”! W 2013 roku nakładem wydawnictwa Multico wyszła już IX edycja podręcznika, który jest kontynuacją dzieła pierwszego jej autora, świętej pamięci prof. Claude`a A. Villeego.

Pierwszy raz z tą encyklopedią wiedzy przyrodniczej spotkałam się na studiach i bardzo chciałam ją mieć w swoim księgozbiorze, niestety żal mi było uszczuplać swojego studenckiego budżetu o 200 zł! Postanowiłam jednak, że kiedyś ją sobie kupię. I tak się złożyło, że na ostatnie urodziny dostałam ją od mojego męża w prezencie 🙂 Dla wszystkich zniechęconych wysoką ceną: obecnie zdarzają się fantastyczne obniżki, książkę można kupić już nawet za 119 zł, a często w komplecie z książką dostępne są płyty multimedialne czy różnego rodzaju plansze naukowe.

biologia villeego - specjacja biologia villeego - allele

Co czyni akurat ten podręcznik takim wyjątkowym? Po pierwsze zakres tematyczny. Po drugie ilustracje, tablice, wykresy, plansze i tego typu pomoce dydaktyczne. Podręcznik zawiera też fragmenty z najnowszych badań naukowych i przystępny słownik pojęć biologicznych. A wszystko podane bardzo przystępnym językiem z odpowiednimi do tematu przykładami, także gorąco polecam!

 

Comments

No Comments

  Leave a comment

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  O mnie
  Aneta Bywalec
  O mnie

  Cześć!

  Jestem magistrem biologii, pasjonatką fotografii przyrodniczej, a w prywatnym życiu żoną i mamą.

  Jeśli masz do mnie jakieś pytanie to śmiało pisz na mail: [email protected]

  Kupuj książki taniej w Taniej Książce!

  Tematyczne cykle wpisów

  Blisko Przyrody na Facebooku: