[vc_row][vc_column][vc_column_text]Zapraszam Was do cyklu wpisów dotyczących obserwowania przyrody. Na przystawkę proponuję Wam jeden z moich pierwszych wpisów, post dotyczący obserwowania ptaków.

Warto wiedzieć jakie elementy przyrody obserwować w danej porze roku, przydatna więc będzie wiedza o rozwoju przyrody w danych miesiącach. O obserwowaniu przyrody w poszczególnych miesiącach przeczytacie we wpisach pod poniższymi linkami:

1. Marzec

2. Kwiecień

3. Maj

4. Czerwiec

5. Lipiec

6. Sierpień

7. Wrzesień

8. Październik

9. Listopad

10. Grudzień

11. Styczeń

12. Luty

Okoliczny park znamy już jak własną kieszeń, skwer z fontanną wychodzi nam bokiem, zieleń przy bloku już nam nie wystarcza. Co robić? Ruszyć w świat! Nie trzeba daleko szukać, ciekawe miejsca są na wyciągnięcie ręki i warto je poznać. Zapraszam Was do nowego cyklu wpisów (cykle nie będą regularne, będą się pojawiać, gdy będzie co opisywać :)) o miejscach w Polsce o walorach przyrodniczych, które warto odwiedzić. Każdy wpis będzie uwzględniał podróżowanie z dziećmi w różnym wieku – tak, aby łatwiej było sobie zaplanować udane spędzanie wolnego czasu. Nie będą to wpisy wyłącznie o spacerach po lesie, czy po górskich trasach. Będą tu również recenzje miejsc rekreacyjnych wkomponowanych w piękno przyrody.

Cykl „Z dziennika przyrodnika” to krótkie notatki ze zdjęciami z moich krótkich wypraw przyrodniczych i innych obserwacji.

Pomóż małemu Filpkowi choremu na SMA zdobyć środki na lek ratujący życie![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

28 Responses

  1. Pingback: chleb
  2. Pingback: Cios

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *